adres i serwer

 • prosta konfiguracja domeny

  prosta konfiguracja domeny

 • łatwe konto serwerowe

  łatwe konto serwerowe

Strony internetowe z własną domeną i kontem serwerowym.

Chcesz założyć własną stronę lub sklep internetowy, ale przeraża Cię myśl związana z ilością rzeczy do zrobienia w tym celu? Pojęcia takie jak domena, hosting, a także wiele innych nic Ci nie mówią i nie za bardzo masz ochotę się z nimi zapoznawać? Pozwól, że wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Korzystając z naszych usług nie musisz się martwić, że procedury związane z zakładaniem witryny internetowej, okażą się zbyt skomplikowane.

Oferujemy zakładanie stron i sklepów z własną domeną. Instalowane są one na indywidualnych, a także prostych w obsłudze kontach hostingowych. Samodzielnie decydujesz jaka domena interesuje Cię najbardziej. Ponadto dobór bardzo dobrego hostingu, uchroni Twoją stronę przed nieprawidłowościami w wyświetlaniu. Są to aspekty, na które może nie zwracałeś wcześniej uwagi. Ale dla nas jest niezwykle istotne, żeby nasz klient był zadowolony nie tylko przy odbiorze stworzonej przez nas strony, ale również w czasie jej funkcjonowania. Stawiamy na innowacyjność, a także zrozumienie potrzeb klientów.

Polecane usługi hostingu i obsługi adresów internetowych. netgaleria.net.pl

 • gdzie kupić własny serwer

  jak zarejestrować własną domenę

  Domena .pl w cenie. Cena całej usługi zawiera już roczny koszt domeny z końcówką .pl. Oznacza to, że w ramach kompleksowej budowy Państwa witryny w ArtSolution zostanie prawidłowo zarejestrowana i skonfigurowana na wskazanym serwerze indywidualna domena.


Powered by QUICK.CMS | Webmaster: Polska Netgaleria * 42-216 Częstochowa * ul. Łąkowa 3 * tel. 60 287 51 11 * biuro@netgaleria.org