cennik

 • koszty założenia strony www

  koszty założenia strony www

 • koszty założenia sklepu www

  koszty założenia sklepu www

Ile może kosztować strona internetowa, z panelem administracyjnym?

Widoczne w naszej ofercie ceny są podstawą do dokładnego wyznaczenia kosztów posiadania własnej galerii internetowej, własnej strony firmowej lub sklepu www. W podstawowych wersjach zamówień naszych usług mogą Państwo wykorzystać proste funkcjonalności i gotowe szablony - bez żadnych dopłat za indywidualne rozwiązania. W zależności od potrzeb można zamówić witrynę z opcją przedłużania rocznego abonamentu lub instalację na własnym koncie serwerowym. Ważne, że końcową wycenę poznają Państwo przed rozpoczęciem naszych prac i nigdy nie  zaskoczymy naszych Klientów dopłatami lub zmianą w ustaleniach z naszej strony.

Prosimy sprawdzić podstawową ofertę abonamentową od 240 zł (czas realizacji 2-3 dni robocze).
Prosimy sprawdzić podstawową ofertę instalacji sklepu od 900 zł (czas realizacji 3-4 dni robocze)
Prosimy sprawdzić podstawową ofertę przygotowania strony na Państwa serwerze od 800 zł (czas realizacji 2-3 dni robocze)
Prosimy zapoznać się z rozbudowanymi wersjami sklepu od 1800 zł (czas realizacji 4-5 dni roboczych).
Prosimy zapoznać się z rozszerzonymi możliwościami strony od 1600 zł (czas realizacji (4-5 dni robocze).

Prosta wycena budowy strony internetowej lub sklepu www: netgaleria.net.pl

 • cennik stron i sklepów internetowych

  szybkie zamówienia stron i sklepów

  Firma netgaleria.pl wykonuje płatne usługi zawsze wg indywidualnego zamówienia Klienta i zgodnie z każdorazowo - omówioną indywidualnie i zatwierdzoną wcześniej konkretną wyceną pracy. Nie pobieramy żadnych zaliczek. Za usługę zbudowania strony zapłacą Państwo wyłącznie po zbudowaniu, obejrzeniu, autoryzacji oraz naniesieniu ewentualnych poprawek (literówek, korekt). Standardowo każda strona, na początku uruchamiana jest na 14-dniowy okres autoryzacji, w którym czekamy na Państwa wpłatę należności.


Powered by QUICK.CMS | Webmaster: Polska Netgaleria * 42-216 Częstochowa * ul. Łąkowa 3 * tel. 60 287 51 11 * biuro@netgaleria.org