budowa sklepów

polska netgaleria

Budowa gotowych sklepów artystycznych

Jeśli ktoś zastanawiał się nad założeniem gotowego sklepu w internecie - oto nasza prosta propozycja. Za konkurencyjnie niską cenę (już od 1000 zł/netto) zajmiemy się przygotowaniem Waszego sklepu do uruchomienia i publikacji prac artystycznych lub innych towarów do sprzedaży. Proponowany na tej stronie sklep internetowy - zostanie zainstalowany i przygotowany do zapełnienia Waszą treścią i zdjęciami przedmiotów. Później zajmiemy się jego zgłoszeniem do wyszukiwarek. Po zamówieniu u nas takiej witryny: pomożemy zarejestrować wybrany adres www, umieścimy wybrany skrypt na serwerze, dostosujemy ewentualny system płatności lub dołączymy ciekawe dodatki. Udzielimy Wam wszelkiej pomocy i podpowiedzi w czasie samodzielnej edycji stron sklepowych. Nasza oferta jest kompletna: udostępnimy bezpieczny skrypt sklepu, opracujemy wygląd sklepu, zarejestrujemy adres dla sklepu, wdrożymy certyfikat SSL. Sprawdź poniżej więcej szczegółówych informacji: 

 • oferty gotowych sklepów artystycznych
  zalety i możliwości

  Sklepy web - łatwe dla obsługującego jak i łatwe dla kupujących. To priorytet naszych zamierzeń. Minimalna ilość wypełnianych tabelek przy prowadzeniu własnego sklepu, minimalna ilość klikania przy zamawianiu. Szybkie działanie!

 • gotowe projekty sklepów artystycznych
  gotowe wzory

  Każdy internetowy sklep może być założony w jednym z kilkudziesięciu dostępnych szablonów kolorystycznych lub z zamówieniem indywidualnego schematu barw, teł i elementów składowych własnego projektu

 • najlepszy serwer dla sklepu www
  domena i serwer

  Sklepy działające w internecie muszą posiadać własne konto hostingowe, czyli tzw. serwer oraz adres (czyli tzw. domenę). Zajmiemy się komplekowo całą procedurą rejestracji, przygotujemy też skrzynki mailowe i certyfikat SSL.