wersje rozbudowane

 • Strony artystyczne w wersji profesjonalnej

  Strony artystyczne w wersji profesjonalnej

wiele nowoczesnych możliwości technicznych stron

Netgaleria tworzy nie tylko najprotsze galerie internetowe, w ofercie mogą Państwo znaleźć bardzo rozbudowane projekty, oparte na profesjonanych rozwiązaniach programowych również dla firm i instytucji. Szczególnie polecamy wdrożenia katalogów z możliwością zamawiania lub rezerwacji produktów.

Strony budowane w oparciu o nasze szablony są wyposażone w wiele ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, które z powodzeniem mogą służyć do prowadzenia witryny www o każdej tematyce. Gotowe strony internetowe są tak przygotowywane, aby nawet w podstawowej konstrukcji spełniały oczekiwania większości naszych Klientów, a ewentualne dopłaty do podstawowej ceny dotyczyły tylko specyficznych i indywidualnie zamawianych rozwiązań. Najpopularniejsza usługa oferowana w abonamencie (240 zł) posiada identyczną funkcjonalność jak strona oddawana na własny serwer klienta w cenie 1000 zł.

Od wielu lat - proste galerie lub strony wdrażane i instalowane przez Polską Netgalerię cieszą się dobrą marką i ogromną popularnością, wśród użytkowników poszukujących łatwych rozwiązań do samodzielnej edycji. W odróżnieniu od uproszczonych i tańszych wersji naszych stron samoobsługowych chcemy zaprezentować też najbardziej rozwinięte funkcjonalnie skrypty witryn EXT, które posiadają dużo więcej profesjonalnych możliwości ustawień administracyjnych. Prosimy poniżej sprawdzić informacje - być może właśnie takich rozwiązań Państwo poszukują:
- na stronach artsolution.pl opisujemy wbudowane funkcje w wersjach EXT
- wybrane realizacje kolorystyczne dla wersji EXT
- ciekawe zalety stron w wersji EXT

porównaj możliwości i ceny profesjonalnych stron Netgalerii

 • Porównanie możliwości i cen profesjonalnych stron
  porównanie możliwości stron
  Podstawowa wersja  strony z uwagi na uwarunkowania i możliwości techniczne bazy danych jest pozbawiona kilkunastu funkcji. Dla wielu naszych klientów, szczególnie poszukujących tańszych rozwiązań te braki nie stanowią większego problemu. Uproszczona strona spełnia ich oczekiwania i radzi sobie doskonale przy ładnej prezentacji prac artystycznych i usług - tym bardziej, że do budowy takich prostych stron wykorzystać można dowolnie rozbudowane szablony.
   
  Natomiast dla tej części naszych Klientów, którzy wahają się - którą wersję strony wybrać - prezentujemy tu zestaw tych funkcji, które wpływają na standardową cenę budowy profesjonalnej strony, czyli 3000 zł lub wersję rozszerzoną za 2000 zł. Ale przede wszystkim szczegółowa lista obrazuje które z wybranych funkcji można w jakiejś formie jeszcze zainstalować (opcjonalnie) do uproszczonej wersji strony/galerii, a które dodatki takiej możliwości technicznej już nie posiadają wcale.