strony www

 • strony do prostej edycji

  strony do prostej edycji

 • strony samoobsługowe

  strony samoobsługowe

Zaprojektowanie strony do samodzielnej edycji tekstów i zdjęć.

Zależy Ci na dobrym marketingu własnej firmy, usług bądź produktów? A przy tym chcesz być niezależny od innych ośrodków? Postaw na stronę do samodzielnej edycji treści. Korzystając z tej opcji, otrzymujesz gwarancję utworzenia profesjonalnej strony internetowej, w której będziesz mógł swobodnie zarządzać treściami. Usługa opiera się na wprowadzeniu odpowiedniego skryptu, pozwalającego na indywidualne zarządzanie witryną. Nie musisz być znawcą języka HTML, ani też innych zasad kodowania strony. Intuicyjne narzędzia, które od nas uzyskasz pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Strona zostanie zaprojektowana w taki sposób, że jej obsługa nie będzie sprawiać Ci żadnych trudności. Dzięki temu, za każdym razem, gdy tylko zechcesz dodać nową treść lub edytować już wstawioną, możesz to zrobić własnoręcznie o dogodnej dla Ciebie porze. To pozwoli na uniknięcie opóźnień w ważnych aktualizacjach treści dla strony, ponieważ nie będziesz musiał czekać z tą czynnością na wolną chwilę specjalisty.

Jak zbudować stronę z możliwością edycji treści? netgaleria.net.pl

 • zakładanie gotowych stron internetowych

  budowa gotowych stron internetowych

  Oto oferta dla wszystkich, którzy sami chcą dokonywać wszelkich zmian na swojej stronie internetowej. Za konkurencyjnie niską cenę zajmiemy się kompletnym przygotowaniem Waszego konta do uruchomienia i publikacji prac artystycznych w sieci www. Proponowana na naszych stronach Galeria Internetowa - zostanie zainstalowana i przygotowana do zapełnienia Waszą treścią i zdjęciami. Później zajmiemy się jej szeroką promocją.


Powered by QUICK.CMS | Webmaster: Polska Netgaleria * 42-216 Częstochowa * ul. Łąkowa 3 * tel. 60 287 51 11 * biuro@netgaleria.org