katalog bez transakcji

 • katalogi produktów na stronach internetowych

  katalogi produktów na stronach internetowych

oferta dla tych co nie chcą sklepu

Projektujemy strony podobne do sklepów. Tworzymy katalogi z prezentacją prac artystycznych, rękodzieł, produktów lub usług  - ale bez możliwości ich natychmiastowego zakupu. Klienci nie mogą dokonać automatycznie wiążącej transakcji, czyli nie mogą od razu zapłacić. 

Przygotowaliśmy ofertę dla tych z Państwa, którzy nie potrzebują typowych sklepów internetowych lub nie chcą wiązać się prawnie automatycznie zawartą umową kupna/sprzedaży. Nasze strona katalogowa w cenie umożliwia doskonałą reklamę produktów, umozliwia publikację dowolnych kategorii, podstron i galerii. Nasza strona pokazuje ofertę w formie zbliżonej do sklepu, ale nie pozwala od razu na zakup.

Opracowaliśmy projekty stron katalogowych, które w zależności od wybranej opcji umożliwiają zadać dedykowane pytanie, dotyczące wybranej konkretnej pozycji, umożliwiają wstępną wysyłkę zamówienia, umożliwiają wstępną rezerwację produktu lub w wybranych przypadkach na normalny zakup. Chcemy zaprezentować poniżej linki do galerii kilku przykładowych rozwiązań takich instalacji
- oto prosta galeria z przyciskiem kierującym do strony kontaktowej
- oto profesjonalny katalog z systemem wstępnych zamówień
- oto działająca wersja demonstracyjna takiego projektu

zamiast sklepu - strona z systemem wstępnej rezerwacji

 • strony z możliwością rezerwacji towarów
  budujemy strony z możliwością wstępnego zamawiania
  Katalogi ofert - szczególnie wybierane przez firmy, które nie oferują gotowych produktów do automatycznej sprzedaży. Jeśli Państwa oferta wymaga sprawdzenia dostępności komponentów, jeśli wymaga indywidualnej wyceny, jeśli wymaga określenia czasu realizacji - to strona katalogowa, ze wstępną rezerwacją - będzie najlepszym rozwiązaniem. Profesjonalna strona firmowa z prezentacją towarów i usług w formie katalogu, umożliwi tylko wysyłanie zbiorczych zamówień lub rezerwacji towarów z oczekiwaniem na potwierdzenie wyceny i możliwości realizacji takiego zamówienia.
   
  Strona katalogowa nie pozwoli natomiast na typową, automatyczną transakcję sklepową online. Strona katalogowa służy do prezentacji aktualnej oferty i kompletowania wstępnych zamówień. Oferujemy kompleksową usługę założenia takiej właśnie profesjonalnej strony katalogowej.