witryny responsywne

 • prowadzenie stron mobilnych

  prowadzenie stron mobilnych

 • edycja strony responsywnej

  edycja strony responsywnej

Budowa responsywnych stron i sklepów mobilnych.

Google stało się coraz bardziej wymagające, wynurzając coraz to nowsze wytyczne, mające wpływ na to, która strona pojawi się na pierwszym miejscu podczas wyszukiwania. Ostatnio dodaną wytyczną jest posiadanie strony w wersji responsywnej. Zatem jeśli jesteś zainteresowanym wzrostem atrakcyjności Twojej witryny, to dopasowanie Twojego sklepu internetowego, bądź witryny internetowej automatycznie dostosowującej się do urządzeń mobilnych, zwiększają znacznie szanse na lepszą pozycję w wyszukiwarce Google.

Zainwestuj w swoje istnienie w Internecie. Zamawiając taką usługę u nas, zyskujesz gwarancję tego, że strona zostanie wykonana profesjonalnie, spełniając wszystkie Twoje oczekiwania, a jednocześnie techniczne warunki, by zyskać znacznik Mobile Friendly. Szukaj swoich potencjalnych klientów poprzez innowacyjne metody. A coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych, porzucając tradycyjne komputery. Pomożemy Ci abyś dołączył do grona osób, które podążają krok w krok za nowoczesną technologią.

Jak zmodyfikować własną stronę, aby dopasować ją do wymogów Google? netgaleria.net.pl

 • budowa sklepu mobilnego

  zakładanie sklepów responsywnych

  Tworzymy proste sklepy internetowe, które dobrze działają na urządzeniach mobilnych, w tym na smartphonach i tabletach. Nasze sklepy są w pełni funkcjonalne, posiadają dostosowany do urządzeń mobilnych moduł zarządzania sprzedażą, jak również sam szablon przeglądania sklepu oraz dokonywania zakupów.


Powered by QUICK.CMS | Webmaster: Polska Netgaleria * 42-216 Częstochowa * ul. Łąkowa 3 * tel. 60 287 51 11 * biuro@netgaleria.org