nasze serwisy

serwisy internetowe polskiej netgalerii

Specjalizujemy się w budowaniu stron artystycznych i sklepów artystycznych. Tworzymy projekty indywidualnych galerii internetowych dla artystów, pasjonatów sztuki, twórców rękodzieła i instytucji kultury.

Nieprzerwanie, od roku 2008 instalujemy sklepy artystyczne, witryny z katalogami prac, strony autorskie i blogi o twórczości. Naszą działalność opisujemy na wielu różnych portalach w sieci web. Mogą nas Państwa znaleźć w sieci wielu serwisów - tam również postaramy się reklamować Państwa strony, zbudowane przez Polską Netgalerię. Autentyczne opinie o naszych usługach zamieszczane są w księdze rekomendacji.

Netgaleria buduje strony o różnej tematyce. Zadowoleni artyści polecają naszą pracę swoim bliskim i znajomym. Szablony, projekty i gotowe skrypty można normalnie wykorzystać do tworzenia wielu różnych stron w tematach niekoniecznie związanych z działalnością artystyczną Serdecznie zapraszamy zatem do współpracy i korzystania z naszych doświadczeń w publikacjach internetowych również osoby i firmy nie związane bezpośrednio ze sztuką. Bez problemu opracujemy i zainstalujemy gotowe do wypełnienia treścią strony w wybranej przez Państwa tematyce.

Netgaleria projektuje strony firmowe o dowolnej tematyce